Outsourcujte vaše aktivity

Když se udělá správně, outsourcing je velmi dobrý způsob, jak posunout Váš business na vyšší úroveň nebo v případě dlouhodobé spolupráce snížit provozní náklady.Ovšem pouze v případě, že se spojíte se správným týmem...

O nás


Naše společnost 

HS Interactive s.r.o. byla založena před deseti lety v roce 2006 s jedním velkým cílem - udělat naše klienty šťastnými tak, že jim budeme pomáhat dosahovat jejich vlastních cílů. Toto je jedním z důvodů, proč naše klienty, kteří mají vlastní větší softwarové produkty, jsou stále našimi klienty i po mnoha letech spolupráce - protože děláme svoji práci opravdu, ale opravdu dobře! Jsme relativně malý tým a vidíme to jako jednu z našich výhod - nikdy jsme se nechtěli stát velkou společnosti se stovkami zaměstnanců. Díky tomu, že máme relativně malý počet zaměstnanců, zajišťujeme to, že každý ví přesně, co a jak má dělat. Tímto způsobem zajišťujeme větší spokojenost našich klientů.

Naše know-how 

Ruby on Rails
Java SE
Java EE
C/C++
Hardware design & development
Vývoj mobilních aplikací
Správa a monitoring serverů
Full-stack web portal development
Graphický design
Řešení problémů - když to nikdo jiný neumí opravit, my nejspíše ano...

Nabízíme


Offshore development

Potřebujete softwarové vývojáře nebo jiné IT odborníky pro dlohodobou spolupráci na vašich projektech? Outsourcujte tyto aktivity naši společnosti. V čele s našim CEO a jeho více než 20 lety zkušenosti v softwarovém vývoji a IT bezpečnosti, jsme opravdu hodně dobrá volba. Ušetříte nějaké peníze a my se pro Vás postaráme o vše ostatní.

IT Poradenství

S našimi zkušenostmi sahajícími od 8+ po 20 let našeho CEO samostatně, jsme rozhodně ten správný tým, který vám pomůže se vším ohledně vývoje software a hardware. Od nápomoci vašemu vlastnímu týmu, když se zaseknou na nějakém problému až po správu kompletních projektů trvajících i více, než 5 let, my si s tím poradíme.

Investování

Máte projekt, který byste rádi proměnili ve skutečný business? Přijďte se s námi pobavit o tom, jak bychom Vám mohli pomoct. Ať už se jedná o finanční investici, business a IT poradenství, nebo něco jiného.

Služby


Investování

Pokud máte dobrý nápad na business, pak Vám nejspíše můžeme pomoct ho uskutečnit.

Prototypování

Vytváříme prototypy rychle a levně. Tímto způsobem pomáháme našim klientům získat lepší kontrolu nad finálním produktem.

Správa serverů

Pro naše klienty spravujeme tyto typy serverů: Apache Web Server, MySQL, NFS, Redis, Memcached, MongoDB, ElasticSearch a náš vlastní load balancer.

Optimalizace

Jedná-li se o slabý výkon vašeho softwaru, měli byste nám napsat. Podíváme se, jak můžeme pomoct zrychlit ho.

Nabídka práce


Momentálně máme několik volných pozic pro studentské praxe. Pro studenty je to příležitost, jak rozšířit své znalosti a vyzkoušet si práci na reálných projektech. Po absolvování praxe v HS Interactive s.r.o. v případě dobré spolupráce Vám můžeme nabídnout práci na plný nebo částečný úvazek.

Vývojář webových aplikací v Ruby on Rails

Analýza, návrh a implementace webových aplikací v Ruby on Rails. Požadujeme znalost obecných principů OOP, znalost HTML/CSS, alespoň základní znalost MySQL a nějaké zkušenosti s jakýmkoliv jazykem (třeba i PHP, ASP.NET atd.) alespoň na úrovni školních projektů. Výhodou zkušenosti přímo s Ruby on Rails nebo Java EE.

Vývojář mobilních aplikací - iOS

Analýza, návrh a implementace nativních mobilních aplikací pro systém iOS. Požadujeme zkušenosti s vývojem pro iOS (ať už Objective-C nebo Swift) alespoň na úrovni školních projektů. Výhodou také znalost Java.

Vývojář mobilních aplikací - Android

Analýza, návrh a implementace nativních mobilních aplikací pro systém Android. Požadujeme zkušenosti s vývojem pro Android alespoň na úrovni školních projektů.

Přihlásit se

O jakou pozici se ucházíte?

Naši partneři


Climate Partner GmbH je společnost v oblasti podnikatelského klimatu, se sídlem v Mnichově.

DigitalOcean, Inc. je americký poskytovatel cloudové infrastruktury, který stanovuje virtuální servery pro softwarové vývojáře.

Heroku je cloud Platform-as-a-Service (PaaS) podporující několik programovacích jazyků.

Hetzner Online GmbH je internetová hostingová společnost a operátor pro datová centra se sídlem v Německu.

RapidSSL nabízí SSL certifikáty relativně levných a jednoduchých certifikátů, které se velmi dobře hodí jako startovací produkt. Tyto certifikáty nabízejí šifrování až 256 bitů.

Naše produkty


Tato sekce obsahuje námi dodávané produkty pocházející jak z naší dílny, tak i od jiných výrobců. Jedná se o hardwarové a softwarové výrobky, jež je možné používat samostatně. Některé naše výrobky však lze kombinovat a vytvořit tak výkonný ucelený systém, jež napomůže provozu vašeho podniku.

MatchToMe - sociální sportovní síť

Vyzkoušej novou sportovní sociální síť http://matchtome.com, kde můžeš vyzývat na zápasy, pořádat turnaje, sledovat své posuny v globálním žebříčků a další. MatchToMe má dlouhodobé cílé, jímž je motivovat lidi k aktivnějšímu způsobu života nebo poskytnout sportovním centrům nástroje, jak získat nové návštěvníky a jak motivovat stávající, aby se vraceli častěji. Cílem MatchToMe je motivovat ke zdravému pohybu, ke sportu, a k poznání nových lidí.Tak neseď doma a udělej něco pro své zdraví!